Darts Serviss | Plēves
158
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-158,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Plēves

Plēves stiklam –

 

Oriģināls un daudzfunkcionāls polimēra materiāls uz lavsāna bāzes ar līmes slāni, kas aizsargāts ar caurspīdīgu protektoru. Daudzveidīgās īpašības, ko plēves piešķir stiklam, nosaka divi faktori – polimēra biezums un dažādu metālu daliņu iestrādāšanu polimērā (spateringa metode) uz tā virsmas.

 

Mūsu speciālisti instalē plēvi gan uz atsevišķa, gan arī jau uz uzstādīta stikla un stikla konstrukcijām. Pirms plēves uzklāšanas stikla virsma tiek tīrīta, mazgāta un apstrādāta ar speciāliem līdzekļiem. Pēc aplīmēšanas plēve kopjama ar neabrazīviem mazgāšanas līdzekļiem kā parasts stikls. Labs pretskrāpējumu pārklājums ļauj virsmai ilgu laiku saglabāties nebojātai. Garantijas laiks tam, ka neradīsies tādi defekti, kā atlīmēšanās, nespodrums u.tml., ir 10 gadi.

Stikla aizsargplēves

 

Droša stiklojuma prasības tiek izvirzītas daudzās sabiedriskās un komerciālās ēkās. Nereti logu un vitrīnu aizsardzību pieprasa arī privāts klients. Uzlīmējot dažāda biezuma plēvi, var panākt stikla izturības palielināšanu līdz atbilstībai dažādu normatīvu prasībām, piemēram, stikla triecienizturības klasēm pēc EN 356 P1A, P2A, P3A. Sadzīves līmenī tas nozīmē, ka var vismaz nodrošināt sevi pret mestu priekšmetu, bet maksimāli – uz vairākām minūtēm aizkavēt ļaundara iekļūšanu caur stikloto virsmu līdz ierodas apsardze. Aizsargplēve lieliski sader ar mūsdienu signalizācijas līdzekļiem. Turklāt tā ir absolūti caurspīdīga un vizuāli uz stikla praktiski nepamanāma. Papildus priekšrocība ir aizsardzība pret lauskām stikla sabojāšanas gadījumā. Lielas stikla virsmas, jumti, nojumes, vietas, kur gar stikliem iet lielas cilvēku plūsmas, pēc aplīmēšanas ar plēvi kļūs drošas.

Tonēta saules aizsargplēve

 

paaugstina komforta līmeni telpā, pazeminot tās temperatūru karstā laikā, ja logi vērsti uz saules pusi, vasarā un siltuma zudumus ziemā. Izmantojot noteiktu apgaismojumu ļauj radīt vienpusējas caurskatīšanas efektu („viltus spogulis”).

 

Mūsu izmantotajai plēvei Armolan ir plašs krāsu diapazons, tostarp populārākās – sudraba un bronzas krāsas. No iekšpuses aplīmētais stikls kļūst zilgans vai brūngans, praktiski neapgrūtina skatīšanos. Visas aizsargplēves atstaro ultravioleto starojumu, līdz ar to novēršot telpā esošo priekšmetu izbalēšanu.

Viens no visvienkāršākajiem un turklāt vizuāli pievilcīgākajiem veidiem kā piešķirt stikla virsmai oriģinālu dizainu. Daudzveidīgi varianti – ģeometriskas figūras, joslas, puscaurspīdīgas un matētas, baltas un krāsainas – uzsvērs stikla faktūras vieglumu un turklāt ļauj atsevišķakas telpas padarīt privātākas un autonomākas. Plēvju ar uzdrukātu zīmējumu izmantošana saskaņā ar Jūsu ideju radīs unikālu ekskluzīvu izskatu. Visi šie dekorēšanas veidi neprasa stikla demontāžu un tos var realizēt tieši objektā.