Darts Serviss | Cita produkcija
168
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-168,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Cita produkcija

Grūti uzskaitīt visas nozares, kurās tiek izmantotas stikla konstrukcijas – logi, durvis, grīdas, griesti, mēbeļu un dizaina elementi, dažādas konstrukcijas, kuras nodrošina ugunsizturību, skaņas izolāciju un daudzas citas funkcijas.

Mūsdienu tehnoloģijas ļauj vēl plašāk pielietot stikla konstukcijas un to specifiskās īpašības sadzīvē ikdienā. Darts Serviss arsenālā ir stikli, kuri darbojas kā apsildāmie radiatori. Vēl ir stikli, kuri maina savu krāsu un caurspīdību ar elektroregulatora palīdzību vai vienkārši no saules gaismas intensivitātes.

Nojumes virs ieejas grupām tiek izgatavotas, izmantojot stiklu vai polikarbonātu.

Oriģināli un neparasti izskatās kāpnes ar stikla pakāpieniem. Tas ir ne tikai skaisti, bet arī droši, funkcionāli. Kāpnes, kuras izgatavotas no daudzslāņu rūdītā stikla, ir ar speciālu neslīdošu pārklājumu.

Bruņotas konstrukcijas – komplektā ar ložu necaurlaidīgu stiklu, kases pārvedumu moduli, metāla rāmi un sarunu ierīci – nepieciešams elements vietās, kur tiek veiktas operācijas ar skaidru naudu vai vērtīgām lietām.

Grīdu un griestu stikla detaļas – oriģināls dizaineru risinājums unikāliem interjeriem.

Darbavietas var viegli organizēt, izmantojot stikla starpsienas apvienojumā ar citiem materiāliem.

Mēbeļu ražotāji un interjera dizaineri bieži savos projektos izmanto dažādus stikla elementus. Efektīgi un mūsdienīgi izskatās stikla virtuves paneļi un skapju durvis, ja tiem ir zīmējumi vai ornamenti. Aktuāli un mūsdienīgi izskatās stikla plaukti un galda virsmas.

– pilsētas mazās arhitektūras elementi

– stikla žogi

– augšējā apgaismojuma logi pagrabiem