Darts Serviss | Bezrāmju konstrikcijas
150
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-150,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Bezrāmju konstrikcijas

Mūsdienu stikla apstrādes tehnoloģijas daudzos gadījumos ļauj izgatavot un samontēt konstrukcijas, neizmantojot ietverošo profilu. Durvis, starpsienas un citi izstrādājumi izskatās pārsteidzoši viegli un eleganti. Rūdītais stikls tiek montēts ailēs, izmantojot speciālu nerūsējošā tērauda furnitūru. Bez divviru, bīdāmajām un salokāmajām durvīm ļoti bieži bezrāmja konstrukcijas tiek izmatotas dušas kabīnēs un pirts durvīs.

Starpsienas, kuras izgatavotas no bezrāmju konstrukcijām ir ne tikai īpaši mūsdienīgs risinājums telpu dalīšanā, bet tām ir aŗī vesela virkne priekšrocību. . Tās izskatās viegli, eleganti, neaizņem daudz vietas, padara telpu gaišāku, ļauj pēc kāda laika nepieciešmības gadījumā izmainīt telpas konfigurāciju. Plašs furnitūras klāsts dod iespēju atrisināt jebkurus uzdevumus saistībā ar bezrāmju durvīm. Tās var būt bīdāmas un vienkāršas, atveramas vienkārši vai automātiski, vienviru vai divviru.

Mūsu firmai ir pieredze lifta stikla šahtu (pat augstāk par 6. stāviem) izgatavošanā. Šāds risinājums atbilst visiem celtniecības normatīviem līdzīgu konstrukciju izgatavošanā un uzstādīšanā.

Nožogojumi no stikla izceļas ar savu pievilcīgo dizainu, augstu drošību, iepēju tās izmantot dažādu sarežģītu arhitektūras formu risināšnā.