Darts Serviss | Alumīnija konstrukcijas
137
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-137,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Alumīnija konstrukcijas

Konstrukciju ražošana, izmantojot pazīstamā Eiropas ražotāja Ponzio dažādas nozīmes alumīnija profilus – tas ir veids, kas ļauj iemiesot dzīvē daudzus dizaineru uzdevumus. Vieglās un ļoti izturīgās alumīnija konstrukcijas ir drošas un tām ir ilgs ekspluatācijas termiņš.

Alumīnija durvis un logi – būvniecības tirgū pieprasītākie izstrādājumi. Tos raksturo augsta uzticamība pat intensīvas slodzes gadījumā, piemēram, sabiedriskos vai komerciālos objektos. Mēs piedāvājam dažādu modifikāciju durvis ar plašu krāsu un profila formu izvēli – divviru, bīdāmās, salokāmās. Atkarībā no pielietojuma tās var nokomplektēt ar daudzveidīgu furnitūru – rokturiem, slēdzenēm, eņģēm, kā arī aprīkot ar automātiskajām atvēršanas sistēmām.

Mūsdienu arhitektūra nav iedomājama bez stiklotām dažādu formu un krāsu fasādēm, kas veidotas, izmantojot oriģinālus tehniskos paņēmienus. Alumīnija profils ir viens no praktiski neaizstājamiem materiāliem šo uzdevumu risināšanai. Inženierkonstruktoru programmas ļauj radīt precīzu nākamās fasādes projektu, ņemot vērā visus nepieciešamos rādītājus – statisko un vēja slodzi, energoapgādi, dizainu, un tostarp nodrošināt optimālas pielietoto materiālu izmaksas.

 

Mēs esam gatavi pēc Jūsu uzdevuma sagatavot nepieciešamo tehnisko projektu, izvēlēties materiālus un samontēt dažādas sarežģītības pakāpes fasādi.

Slēgta, stiklota un termoizolēta telpa – tā ir ļoti efektīva, praktiska, bet diezgan sarežģīta inženierbūve. Alumīnija konstrukciju izmantošana ļauj to padarīt vizuāli vieglu, gaišu un vienlaikus izturīgu un ilgstoši esošu. Speciāli projektētās sistēmas un tehniskie mezgli risina hermētiskuma, sienu un jumta nepieciešamās siltumvadītspējas ievērošanas problēmu, kā arī paredz iespēju konstrukcijā organiski iebūvēt lūkas, logus un durvis.

Konstrukciju ražošana, izmantojot pazīstamā Eiropas ražotāja Ponzio dažādas nozīmes alumīnija profilus – tas ir veids, kas ļauj iemiesot dzīvē daudzus dizaineru uzdevumus. Vieglās un ļoti izturīgās alumīnija konstrukcijas ir drošas un tām ir ilgs ekspluatācijas termiņš.

Noteikta līmeņa ugunsdrošības nodrošināšana – šī prasība ir iekļauta visos mūsdienu būvniecības projektos. Svarīga loma tajā ir durvīm vai starpsienām, kas sadala atsevišķas telpas. Speciālie alumīnija profili, kas  piepildīti ar nedegošiem materiāliem, nokomplektēti ar ugunsizturīgu furnitūru un ugunsizturīgu stiklojumu ļauj panākt ugunsdrošības aizsardzības normatīvus EI30, EI60, EI120. Tāda veida durvis visbiežāk tiek izmantotas evakuācijas ceļos un tiek aprīkotas ar speciāliem „antipanikas” veida rokturiem, elektromagnētiem un automātiku. Visi materiāli un mehānismi ir sertificēti un tiem vairakkārt veiktas dažādas pārbaudes.